محل تبلیغات شما

به نام خدا

میلیاردها جهان در جهان وجود دارد!

شک، لازمه یا مقدمه یقین است؟

برخورد دیگران هم تابع شخصیت خودشان است و هم به رفتار ما بستگی دارد. وقتی یک چیز مشترک را در بازخورد ارتباطت با آدم های مختلفی می بینی می شود به این هم فکر کنی که این چیز مشترک احتمال زیادی دارد که واقعی باشد و به تو مربوط! عاشق نشاندن تکه های کوچک در کنار هم و رسیدن به نتیجه ام. و نیک می دانم که به نتایجی که می رسم احتمالاً خیلی ها نه می رسند و نه حتی این رسیده را قبول دارند. اینقدر گفتند ذهنت ریاضی است که خودم هم باورم شد. از دبیرستان و نمرات عالی ریاضی گرفته تا انتخاب رشته مدرسه و دانشگاه و زندگی و . . ما در هرمزگان اصطلاحی داریم بدین مضمون که اگر مثلاً من سالمم و فقط تب مختصری دارم و شما بیایی و بگویی که اُه وضعت خیلی خرابه و توی تب داری می سوزی و در ادامه هم لی لی به لا لای من بگذارید نتیجه این می شود که هم من حس می کنم بیشتر مریضم و واقعاً خوب تاب آوردم و هم اینکه حتی اگر بخواهم بلند شوم و بگویم هیچ چی نشده و سالمم، دیگر رویم نمی شود. در اینجا به آن شخص که در محضور گیر کرده و به خاطر نگاه دیگران آن کار را می کند یا نمی کند می گویند: بار گردنی بودن  bare gardeni buden (بارِ گردنش شده). خب از امثال و حکم بگذریم. داشتم عرض می نمودم که شاید بعضی کارها را که می کنیم از آن جهت است که بار گردنمان کرده اند و به دوشمان انداخته اند. ادامه مطلب

چهار روز مانده به 139876

حدیث مفصل 1441/01/05 هـ . ق

یکِ دِیِ نَودُ هَشت

هم ,نمی ,نتیجه ,مشترک ,خیلی ,ریاضی ,و به ,چیز مشترک ,و هم ,می شود ,که می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چرک نویس